Apmąstymai

Sėkmė yra mūsų individualus dalykas. Vadinasi jis tinka tik mums, t.y. nieko kito suformuluota ir peršama sėkmė mums netiks. O jeigu niekas negali to mums pasakyti turime patys tai rasti. Todėl sėkmę galime pasiekti sau tik patys. Niekada nebus bendros sėkmės, nebent tai butu bendruomenės narių sėkmių rezultatas – t.y. bendraminčių sėkmės rezultatas, teikiantis kiekvienam nariui sėkmę, bet ne bendrą (kaip vienetą) sėkmė. Tad nereikia bijoti būti individualiam savo sėkmės ieškotoju. O jeigu sieksime kitų sėkmės, nerasime SAVOS sėkmės. Kaip ir jei kursime sėkmę kitiems, nesukursime sau.

Sėkmės algoritmas:

  • veiklumo/ryžto. Kiek atkakliai, argumentuotai ir patirdami malonumą siekiate savo tikslą, toks ir rezultatas (labai neįdomu, bet taip yra). Argumentai negali būti baimė (tada tikrai nepatirsime malonumo o ir sėkmės) arba kitų įsiūlomi (sėkmė irgi bus kitiems – darbdaviams, pardavėjams ar pnš…). Noras be veiklumo (teikiančio malonumą), argumentų ir ryžto pasmerktas. Viską ką pasiekėme yra mūsų veiklos rezultatai. Prieš veikdami apgalvokime, ar tai norai ar tai rimčiau jau…
  • detali/aiški vizija. Juk neįmanoma siekto, to ko nežinai. Plaukti pasroviui ir tikėtis kad nuplauksi kur nori. Maža tikimybė tiesa?
  • pasitikėjimas savimi, nepriklausomybė nuo kitų (stengtis atskirti ir vadovautis sava nuomone). Reikia atsispirti kitų peršamai nuomonei. Ir nelaukti kitų pritarimo bei palaikymo. Patirties analizė, sprendimų pagrindimas.

O kai žinome ko norime ir kaip tai pasiekti esame “pilnatviški“. Galime nebeieškoti, tai ko niekada ir nepametėme (buvome suklaidinti ir pametėme…).

Taip pat kaip vienas iš sėkmės elementų yra sveikata. Gal iš pirmo žvilgsnio ji ne kiek prideda sėkmės, bet jos netekus sėmė nukenčia. Tad reikia rūpintis sveikata: subalansuotas maistas, judėjimas, poilsis ir visa ko darna su savimi (psichologija).

Be to juk valstybei nereikalingi sėkmingi žmonės, kam tada reikės politikų? Kas bus aklas vartotojas?

Tam yra kuriomos problemos, kad būtu siulomi jų sprendimai. Rezultate visi dirba ir mes mokame už tai.

GALBŪT JEI NEDARYSIME KAIP VISI – GAL BUT IR PASIEKSIME NE TAI KA VISI – T.Y. SĖKMĘ.

Pastangos įdėtos į darbą be naudos – kenkimas sau pačiam [galima geriau LAIKĄ investuoti].

Problemos šaltinis:

Problemos yra mūsų įsitikinimai/požiūriai, kurie mus varžo. PAKEISK POŽIŪRĮ/ĮSITIKINIMĄ ir problema išnyks.

Įsitikinimai turi žmogui padėti, kitaip jie nereikalingi. Didžiausias žmogaus poreikis – būti teisingu. Todėl sunku keistis ir pripažinti, kad tu [tavo teisingumas ir įsitikinimas] esi neteisus.

Žmogus užsidaro komforto zonoje su problemomis, pripranta prie jų, kad žmogus priešinasi problemos atėmimui.

Kova tik sulaiko problemą, problema išspręsta, kai ji pamirštama.

Problema – baimė [miražas/iliuzija]. Atsiranda dėl skirtingų [priešingų] ketinimų. Pvz: tingiu ir noriu. Sprendimas sąžiningai pasirinkti, kas svarbiau.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: